Sezon 2021/2022:
- IO Pekin 2022 – 17 miejsce
- Mistrzostwa Europy w Tallinie – 14 miejsce
- Mistrzostwa Polski 2022 – 1 miejsce
- Mistrzostwa Czterech Narodów 2022 – 1 miejsce
- GP Skate America – 8 miejsce
Sezon 2020/2021:
- Mistrzostwa Polski 2021 – 1 miejsce
- Mistrzostwa Czterech Narodów 2021 – 1 miejsce
- Mistrzostwa Świata w Sztokholmie – 12 miejsce
Sezon 2019/2020:
- Shanghai Trophy – 3 miejsce
- Ice Star w Mińsku (cykl Challenger) – 2 miejsce
- Grand Prix – Internationaux de France – 6 miejsce
- Grand Prix – Rostelecom Cup – 4 miejsce
- Bosphorus Cup 2019 (Stambuł) – 1 miejsce
- Mistrzostwa Polski 2020 – 1 miejsce
- Mistrzostwa Czterech Narodów 2020 – 1 miejsce
- Mentor Toruń Cup 2020 – 1 miejsce
- Mistrzostwa Europy w Grazu – 9 miejsce
Sezon 2018/2019:
- Grand Prix – Skate America – 6 miejsce
- Grand Prix – Rostelecom – 5 miejsce
- Mistrzostwa Polski 2019 – 1 miejsce
- Mistrzostwa Czterech Narodów 2019 – 1 miejsce
- Mistrzostwa Europy w Mińsku – 5 miejsce
- Mistrzostwa Świata w Saitamie – 11 miejsce
Sezon 2017/2018:
- Grand Prix – Skate Canada – 9 miejsce
- Grand Prix – Internationaux De France – 8 miejsce
- Tallinn Trophy (ISU Challenger) – 1 miejsce
- Mistrzostwa Polski 2018 – 1 miejsce
- Mistrzostwa Czterech Narodów 2018 – 1 miejsce
- Mistrzostwa Europy w Moskwie – 10 miejsce
- Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu – 14 miejsce
- Mistrzostwa Świata w Mediolanie 2018 – 17 miejsce
Sezon 2016/2017
- Grand Prix – Cup of China – 5 miejsce
- Grand Prix – NHK Trophy – 7 miejsce
- Mistrzostwa Polski 2016/2017 – 1 miejsce
- Mistrzostwa Czterech Narodów – 1 miejsce
- Mistrzostwa Europy w Ostrawie – 8 miejsce
- Mistrzostwa Świata w Helsinkach 2017 – 14 miejsce
Sezon 2015/2016
- Mistrzostwa Polski seniorów – 1 miejsce
- Open d’Andorra – 2 miejsce
- Mentor Nestle Nesquik Toruń Cup 2016 – 1 miejsce
- Warsaw Cup – 2 miejsce
- Nebelhorn Trophy – 7 miejsce
- Mordovian Ornament – 3 miejsce
- Mistrzostw Europy w Bratysławie – 11 miejsce
- Mistrzostwa Świata w Bostonie – 16 miejsce
Sezon 2014/2015
- Volvo Open Cup w Rydze – 2 miejsce
- Mistrzostwa Polski juniorów – 1 miejsce
- Mistrzostwa Polski seniorów – 1 miejsce
- Mentor Nestle Toruń Cup 2014 – 3miejsce
- Mistrzostwa Europy seniorów w Stokholmie – 14 miejsce
- Mistrzostwa Świata juniorów w Tallinie – 7 miejsce
- Mistrzostwa Świata seniorów w Shanghaju – 24 miejsce
Szczególne sukcesy:
- 4 miejsce w zawodach cyklu Grand Prix 2019 (Rostelecom Cup ) – najwyższy w karierze wynik na zawodach tej rangi
- 5 miejsce na Mistrzostwach Europy w Mińsku (sezon 2018/2019) – historyczny wynik polskich reprezentantów w tańcach na lodzie
- debiut olimpijski w Pjongczang 2018
- w rankingu Challenger ISU – III miejsce w sezonie 2015/2016
- sekwencja kroków fokstrota Natalii i Maksyma z sezonu 2015/2016 wyróżniona przez ISU i zgłoszona do kanonu tańców na lodzie
- zakwalifikowanie pary do startów w najbardziej prestiżowych zawodów z cyklu cyklu Grand Prix w Japonii i Chinach w sezonie 2016/2017